Список призерів  районних предметних олімпіад на 2018 – 2019 н.р. :

Англійська мова

1. Лехович Вероніка – ІІ місце;

2. Любчик Ольга  - ІІ місце;

3. Шуховська Юлія – ІІ місце;

4. Яцук Софія – ІІІ місце;

5. Заяць Олег – ІІІ місце;

Німецька мова

1. Лехович Вероніка – ІІІ місце;

2. Тремба Софія – ІІІ місце;

Біологія

1. Козерема Вікторія – ІІ місце;

2. Зелик Вероніка  - ІІІ місце;

3. Лехович Вероніка – ІІІ місце;

Математика

1. Зелик Ірина – І місце;

2. Кривий Андрій – ІІ місце;

3. Гірник Марта – ІІ місце;

4. Богоніс Анна – ІІ місце;

5. Атаманюк Олеся – ІІІ місце;

6. Заяць Олег – ІІІ місце;

Християнська етика

1. Лехович Вероніка – ІІІ місце;

2. Тремба Софія – ІІ місце;

Історія

1. Лехович Вероніка – ІІІ місце;

2. Тремба Софія – І місце;

3. Скварок Марія – ІІІ місце;

4. Атаманюк Олеся – ІІІ місце;

5. Данилів Лідія – ІІІ місце;

Трудове навчання

1. Білявська Олена – І місце;

Фізика

1. Доскочинський Денис – ІІ місце;

2. Атаманюк Олеся – ІІІ місце;

Українська  мова

1. Скакун Юліанна – ІІІ місце;

2. Лехович Вероніка – І місце;

3. Любчик Ольга – ІІ місце;

4. Курганська Ніколла – ІІІ місце;

5. Гуменюк Христина – І місце;

Економіка

1. Русиник Максим – ІІ місце;

Правознавство

1. Рочогівська Ольга – ІІ місце;

2. Величко Тетяна – ІІІ місце;

3. Янів Олеся – І місце;

4. Костко Андріана – ІІ місце;

5. Пришляк Наталія – І місце;

Хімія

1. Рочогівська Ольга – ІІ місце;

2. Зелик Вероніка – ІІІ місце;

Географія

1. Атаманюк Олеся – І місце;

2. Лехович Вероніка – ІІІ місце;

3. Івашків Христина – ІІІ місце;

Екологія

1. Атаманюк Олеся – ІІ місце;

2. Костко Христина – ІІІ місце;

Астрономія

Данилів Лідія – ІІІ місце;

 

Контактна інформація

  • Адреса: Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вул. Львівська, 15,
    м. Миколаїв, Львівська обл., Україна, 81600
  • Телефони: 51-274 - директор школи
    51-737 - учительська, секретар школи.
  • Факс: 51-274
  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.