Упродовж тижня у Миколаївському ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 вчителі провели бесіди, виховні години та тематичні уроки, спрямовані на формування в здобувачів освіти відповідального ставлення до безпеки на дорозі.
Учні ознайомились з дорожніми знаками, говорили про важливість дотримання правил дорожнього руху, використання світловідбиваючих елементів одягу в темну пору доби. Було цікаво та пізнавально.





