Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1

29.12.2017 року                             м. Миколаїв                              №02-03/229

Про роботу з 

обдарованими дітьми

Одним із пріоритетних напрямків у системі роботи школи є виявлення, навчання та розвиток обдарованих дітей.

Робота шкільного колективу з виявлення та підтримки талановитої молоді, створення умов, необхідних для розвитку індивідуальних здібностей учнів має свої позитивні результати.

Учні школи беруть активну участь у Всеукраїнських олімпіадах, турнірах, конкурсах, змаганнях.

Так, у олімпіаді ІІ туру взяли участь 87 учнів школи. З них зайняли І місце 15 учнів, ІІ місце – 22 учні, ІІІ місце – 24 учні.

У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад школярі зайняли такі призові місця:

І місце

 

 

Мудрик М.           8-Б кл.        анг. мова               Мандзій Л.І.

Тремба С.             8-Б кл.       нім мова                Крива Н.В.

                                                  історія                   Крива Г.В.

Легка В.                9-А кл.      математика           Бернацький В.А.

Лехович В.            7-В кл.     укр.мова і літ.       Дзюрак О.С.

Шестопалов Н. 11-А кл. укр.мова та літ. ДзюракО.С.

                                                  історія                   Кахнич Г.Я.

Атаманюк О.        9-А кл.        географія              Івашків К.В.

Пришляк Н.          10-А кл.      правознавство      Кахнич Г.Я.

Верещинський О. 11-А кл.     труд.навч.             Щепаняк М.С.

Кривий А.              5- В кл.     інформат.              Шпарій О.М.

Скварок М.            9-Б кл.       історія                   Крива Г.В.

Костко А.              9-Б кл.      правознавство      Кахнич Г.Я.

Доскочинський Д.  10-Б кл.   інформ.тех.         Заневич І.І.

Рочогівська О.       8-Б кл.      хімія                    Устіянович Н.Г.

ІІ місце

Яцук С.                 9-А кл.        анг. мова               Старовецька О.Л.

Шуховська Ю. 9-Б кл. анг.мова            Старовецька О.Л.

                                                   нім. мова               Крива Н.В.

Стешко Н.            11-А кл.      анг.мова                 Медлярська Л.І.

                                                  екологія                  Підкович О.А.

                                                  укр.мова і літ.        Дзюрак О.С. 

Корецька М.         11-А кл.      правознавство       Кахнич Г.Я.

Любчик О.            8-В кл.        математика           Огоновська Г.В.

Атаманюк О.        9-А кл.       історія                    Крива Г.В.

                                                  хімія                       Устіянович Н.Г.

Дмитренко І.        10-Б кл.      анг.мова                 Мандзій Л.І.

Заяць О.                 10-Б кл.     анг.мова                 Мандзій Л.І.

Шестопалов Н.      11-А кл.    анг.мова                 Медлярська Л.І.

Янів О.                    9-А кл.     біологія                  Підкович О.А.

Доскочинський Д.  10-Б кл.    біологія                 Підкович О.А.

                                                   інформат.              Заневич І.І.

Мартинець М.         9-А кл.     хр.ет.                      Ленців О.М.

Костко А.                9-Б кл.      обс.праця               Марчишин А.А.

Ривко М.                 11-Б кл.    обс. праця               Марчишин А.А.

Тремба С.                8-Б кл.      географія                Івашків К.В.

Левицький Б.          11-А кл.    хімія                        Ленців О.М.

Костко Х.                 10-Б кл.    екологія                  Підкович О.А.

ІІІ місце

Тремба С.              8-Б кл.        анг. мова               Мандзій Л.І.

                                                   хр.ет.                     Ленців О.М.

Стецька С.            9-А кл.        нім.мова                Крива Н.В.

Гуменюк Х. 10-А кл. нім.мова            Крива Н.В.

                                                   укр.мова і літ.      Сукмановська С.В.     

Атаманюк О.        9-А кл.        біологія                  Підкович О.А.

                                                   математика           Бернацький В.А.

Левицький Б.       11-А кл.       біологія                  Підкович О.А.

                                                   астрономія            Партика М.М.

Данилів Л.            10-А кл.       хр.ет.                      Ленців О.М.

                                                   історія                   Кахнич Г.Я.

Юркова В.             6-В кл.        математика           Чень М.Я.

Стешко Н.            11-А кл.      економіка              Стельмах І.В.

Любчик О.            8-В кл.       укр.мова і літ.        Атаманюк С.М.

Мудрик М.           8-Б кл.         укр.мова і літ.       Дзюрак О.С.

Скварок М.           9-Б кл.         укр.мова і літ.       Гузій О.В.

Мартинець М. 9-А кл. укр.мова та літ.      Іванців Н.М.

Шуховська Ю.     9-Б кл.         обс. праця              Марчишин А.А.      

Легка В.                9-А кл.        фізика                     Партика М.М.

Ланчевич М.         11-А кл.      фізика                    Калужна Л.С.

Марків С.              9-Б кл.        географія               Івашків К.В.

Микласевич І.       10-Б кл.      географія               Івашків К.В.

Білявська О.          8-Б кл.        хімія                       Устіянович Н.Г.

Янів О.        9-А кл. хімія                      Устіянович Н.Г.

Левицький Б.        11-А кл.       астрономія            Партика М.М.

 

Показали свій рівень знань учні і у мовно-літературних конкурсах: 

- Міжнарожному конкурсі з української мови ім. П.Яцика 

І місце

Леськів А.             4-Б кл.       Дацьо Л.В.

Скакун Ю.            6-Б кл.        Сукмановська С.В.

Стешко Н.            10-А кл.      Дзюрак О.С.

ІІ місце

 

Білик Н.                 5-А кл.        Іванців Н.М.

Лехович В.            7-В кл.        Дзюрак О.С.

Любчик О.             8-В кл.        Дзюрак О.С.

                                                   Атаманюк С.М.

 

ІІІ місце

Шварчовська Н. 3-Б кл. Корецька Г.І.

Курганська Н. 9-А кл. Іванців Н.М.

Дмитренко І.        10-Б кл.      Атаманюк С.М.

 

- Мовно-літературному конкурсі учнівської молоді ім. Тараса Шевченка 

І місце

Білик Н.                5-А кл.      Іванців Н.М.

Лехович В.           7-В кл.       Дзюрак О.С.

Гуменюк Х.          10-А кл.     Сукмановська С.В.

ІІ місце

Скакун Ю.    6-Б кл.        Сукмановська С.В.

Курганська Н.       9-А кл.       Іванців Н.М.

Стешко Н.             11-А кл.      Дзюрак О.С.

Талановиті учні нашої школи щорічно беруть участь у Всеукраїнських інтелектуальних конкурсах «Кенгуру», «Колосок»,  «Бобер», «Срібний колосок», «Кришталева сова», «Соняшник».

Стали лауреатами та дипломантами районного конкурсу «Сурми звитяги» (уч. Білик М.В., Грицко О.А.):

 

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вул. Львівська, 15,
    м. Миколаїв, Львівська обл., Україна, 81600
  • Телефони: 51-274 - директор школи
    51-737 - учительська, секретар школи.
  • Факс: 51-274
  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Задати запитання