Перемоці олімпіад:

 

І місце

МАТЕМАТИКА

Прізвище, ім’я            Клас 

Андрейців Вероніка 5-В кл.  

Ричак Анастасія 6-Б кл.

Кривий Андрій  7-В кл.

Жукова Катерина 8-А кл.

Лехович Вероніка 9-В кл.

Любчик Ольга         10-А кл.

Атаманюк Олеся 11-А кл.

БІОЛОГІЯ

Яцишин Марта        8-А кл.

Дяків Вікторія        9-А кл.

Лелів Василина 10-А кл.

Попович Софія          11-Б кл.

НІМЕЦЬКА МОВИ

Скакун Юліанна 8-Б кл.

Лехович Вероніка 9-В кл.

ГЕОГРАФІЯ

Цибульський Василь 8-А кл.

Зелик Вероніка 9-В кл.

Івашків Христина 10-А кл.

Марків Софія 11-Б кл.

ІСТОРІЯ

Цибульський Василь 8-А кл.

Лехович Вероніка 9-В кл.

Тремба Софія 10-Б кл.

Скварок Марія 11-Б кл.

ФІЗИКА

Кривий Андрій 7-В кл.

Жукова Катерина 8-А кл.

Лехович Вероніка 9-В кл.

Любчик Ольга 10-А кл.

Атаманюк Олеся 11-А кл.

ХІМІЯ

Кривий Андрій 7-В кл.

Мончак Юлія 8-А кл.

Зелик Вероніка 9-В кл.

Рочогівська Ольга 10-Б кл.

Гнатів Даниїл 11-Б кл.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Скакун Юліанна 8-Б кл.

Лехович Вероніка 9-Б кл.

Любчик Ольга 10-А кл.

Яцук Софія 11-А кл.

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Возьний Артем 5-Б кл.  

Репчак Анастасія 6-Б кл.

Білик Настя 7-А кл.

Скакун Юліанна 8-Б кл.

Лехович Вероніка 9-В кл.

Любчик Ольга 10-А кл.

Курганська Нікола 11-А кл.

ОСНОВИ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЕТИКИ

Скакун Юліанна 8-Б кл.

Лехович Вероніка 9-В кл.

Зелик Вероніка 9-В кл.

Тремба Софія 10-Б кл.

ІНФОРМАТИКА

Кривий Андрій 7-В кл.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Білявська Олена 10-Б кл.

Атаманюк Олеся 11-А кл.

ЕКОЛОГІЯ

Івашків Христина 10-А кл.

Марків Софія 11-Б кл.

АСТРОНОМІЯ

Федас Анна 11-А кл.

ТЕХНІЧНА ПРАЦЯ

Курилишин Ростислав 8-А кл.

Гасин Денис 9-В кл.

Возний Тарас 10-Б кл.

Гурський Артур 11-Б кл.

ОБСЛУГОВУЮЧА ПРАЦЯ

Бондарчук Кароліна 8-Б кл.

Кукуш Соломія 9-В кл.

Білявська Олена 10-Б кл.

Костко Андріана 11-Б кл.

ПРАВОЗНАВСТВО

Федів Вікторія 9-В кл.

Рочагівська Ольга 10-Б кл.

Костко Андріана 11-Б кл.

 

       

ІІ місце

МАТЕМАТИКА

Прізвище, ім’я Клас 

Гасин Марта 5-В кл.  

Климюк Артур 6-В кл.

Труш Консянтин 7-А кл.

Мончак Юлія 8- кл.

Зелик Вероніка 9-В кл.

Дяків Вікторія 9-А кл.

Стемпель Аліса 10-А кл.

БІОЛОГІЯ

Скакун Юліанна 8-Б кл.

Руденко Христина 8-Б кл.

Лехович Вероніка 9-В кл.

Клименко Ілона 10-Б кл.

Любчик Ольга 10-А кл.

Козерема Вікторія 11-Б кл.

Шуховська Юлія 11-Б кл.

НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

Руденко Христина 8-Б кл.

Грицай Дарина 9-А кл.

Гавлюк Дмитро 9-В кл.

ГЕОГРАФІЯ

Жукова Катерина 8-А кл.

Лехович Вероніка 9-В кл.

Тремба Софія 10-Б кл.

Атаманюк Олеся 11-А кл.

ІСТОРІЯ

Скакун Юліанна 8-Б кл.

Зелик Вероніка 9-В кл.

Богоніс Анна 10-А кл.

Мартинець Марія 11-А кл.

ФІЗИКА

Чечотка Дарина 7-Б кл.

Устіянович Дарина 7-Б кл.

Гасин Назар 8-В кл.

Паньків Христина 8-А кл.

Зелик Вероніка 9-В кл.

Богоніс Анна 10-А кл.

Федас Анна 11-А кл.

ХІМІЯ

Русиник Ярема 7-Б кл.

Жукова Катерина 8-А кл.

Гузар Богдан 9-В кл.

Мудрик Марта 10-Б кл.

Козерема Вікторія 11-Б кл.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Жукова Катерина 8-А кл.

Петренько Діана 9-В кл.

Богоніс Анна 10-А кл.

Стемпель Аліса 10-А кл.

Шуховська Юлія 11-Б кл.

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Шевчун Данило 5-А кл.  

Рошко Ангеліна 6-А кл.

Стельмах Богдана 7-А кл.

Зелик Ірина 8-В кл.

Петрів Марія 9-В кл.

Рочогівська Ольга 10-Б кл.

Атаманюк Олеся 11-А кл.

ОСНОВИ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЕТИКИ

Жукова Катерина 8-А кл.

Гасин Назарій 8-В кл.

Федів Вікторія 9-В кл.

Мудрик Марта 10-Б кл.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Богоніс Анна 10-А кл.

Любчик Ольга 10-А кл.

Цигульов Юрій 11-Б кл.

ЕКОЛОГІЯ

Любчик Ольга 10-А кл.

Рудько Марія 11-Б кл.

АСТРОНОМІЯ

Атаманюк Олеся 11-А кл.

ТЕХНІЧНА ПРАЦЯ

Пйочкевич Остап 8-А кл.

Маланчук Назар 9-Б кл.

Стефашко Максим 10-Б кл.

Бутковський Володимир 11-А кл.

ОБСЛУГОВУЮЧА ПРАЦЯ

Яцишин Марта 8-А кл.

Жукова Катерина 8-А кл.

Петренько Діана 9-А кл.

Лехович Вероніка 9-В кл.

Любчик Ольга 10-А кл.

Мудрик Марта 10-Б кл.

Атаманюк Олеся 11-А кл.

Федас Анна 11-А кл.

ПРАВОЗНАВСТВО

Лехович Вероніка 9-В кл.

Величко Тетяна 10-Б кл.

Янів Олеся 11-А кл.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце

МАТЕМАТИКА

Прізвище, ім’я Клас 

Мазепа Діана 5-Б кл.  

Яріш Марта 5-В кл.

Данилів Юлія 6-В кл.

Гальків Маркіян 6-А кл.

Пристай Юліана 7-Б кл.

Зелик Вероніка 9-В кл.

Дяків Вікторія 9-А кл.

БІОЛОГІЯ

Мончак Юлія 8-А кл.

Гасин Назарій 8-В кл.

Палій Христина 8-А кл.

Бовтач Павло 9-А кл.

Івашків Христина 10-А кл.

Марків Софія 11-Б кл.

Захарова Вікторія 11-Б кл.

НІМЕЦЬКА МОВИ

Зелик Вероніка 9-В кл.

Петрів Марія 9-В кл.

ГЕОГРАФІЯ

Яцишин Марта 8-А кл.

Приходна Марія 9-Б кл.

Любчик Ольга 10-А кл.

Рудько Марія 11-Б кл.

ІСТОРІЯ

Зелик Ірина 8-В кл.

Петрів Марія 9-В кл.

Білявська Олена 10-Б кл.

Янів Олеся 11-А кл.

ФІЗИКА

Крива Христина 7-Б кл.

Євин Діана-Анна 8-В кл.

Федів Вікторія 9-В кл.

Крисько Божена 10-А кл.

Мудрик Марта 10-Б кл.

Стецька Софія 11-А кл.

ХІМІЯ

Пристай Юліана 7-Б кл.

Устіянович Дарина 7-Б кл.

Шестопалов Назар 8-Б кл.

Лехович Вероніка 9-В кл.

Любчик Ольга 10-А кл.

Костко Андріана 11-Б кл.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Паньків Христина 8-А кл.

Максимович Юлія 8-Б кл.

Русецька Мар’яна 9-А кл.

Рочогівська Ольга 10-Б кл.

Білявська Олена 10-Б кл.

Клименко Ілона 10-Б кл.

Стецька Софія 11-А кл.

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Огоновська Анастасія 5-А кл.  

Леськів Анна 6-Б кл.

Пристай Юліана 7-Б кл.

Руденко Христина 8-Б кл.

Зелик Вероніка 9-В кл.

Тремба Софія 10-Б кл.

Атаманюк Олеся 11-А кл.

ОСНОВИ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЕТИКИ

Євин Діана-Анна 8-В кл.

Паньків Христина 8-А кл.

Рудько Олена 9- кл.

Мазепа Діана 10-Б кл.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Тремба Софія 10-Б кл.

Дорожовець Олена 11-А кл.

ЕКОЛОГІЯ

Богоніс Анна 10-А кл.

Захарова Вікторія 11-Б кл.

АСТРОНОМІЯ

Рудько Марія 11-Б кл.

ТЕХНІЧНА ПРАЦЯ

Андрусик Василь 8-А кл.

Гелета Данило 9-В кл.

Стешко Андрій 10-Б кл.

Козак Дем’ян 11-Б кл.

ОБСЛУГОВУЮЧА ПРАЦЯ

Ковальова Мар’яна 8-А кл.

Дяків Вікторія 9-А кл.

Гірник Марта 9-А кл.

Величко Тетяна 10-Б кл.

Стецька Марія 11-А кл.

Рудько Марія 11-Б кл.

ПРАВОЗНАВСТВО

Петренько Діана 9-В кл.

Мудрик Марта 10-Б кл.

Дорожовець Олена 11-А кл.

 

Контактна інформація

  • Адреса: Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вул. Львівська, 15,
    м. Миколаїв, Львівська обл., Україна, 81600
  • Телефони: 51-274 - директор школи
    51-737 - учительська, секретар школи.
  • Факс: 51-274
  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.