Тихенько свічка догорає
П'ять колосків в кутку лежать.
Кусочок хліба не рятує
Душа вже тіло покидає...

До 90-ої річниці Голодомору в 5-А класі було проведено виховну годину. П'ятикласники роздумували над життям дітей у ці трагічні роки, над цінністю хліба. Учні переглянули фрагмент мультфільму "Голодний дух", виготовили свічку пам'яті та хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв Голодомору.

Вільні творять майбутнє - під таким гаслом відбулася виховна година в 5-А класі, присвячена Дню Гідності та Свободи за часті президентки школи Анни Леськів та прем'єр-міністра Євгена Мартинишина.

Україна - територія гідності і свободи.🇺🇦 Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Це було важке випробування для нашої країни, але українці довели свою любов до країни, честь і мужність. Єдність і свобода роблять нас гідними дітьми нашої країни. З Днем гідності та свободи!

У 9- А класі у рамках тижня боротьби з кібершахрайством вчитель інформатики Заневич І.І. провела уроки "СТОП! кібершахрайство". Здобувачі освіти дізналися "Яке воно сучасне шахрайство?"

Платіжна безпека: основні поради від Кіберполіції
Не розголошуйте всі реквізити платіжної картки та контролюйте рух коштів на рахунку Банк по телефону може запитати перші 6 та останні 4 цифри платіжної картки. Для отримання платежу на картку достатньо повідомити лише16-значний номер картки.

Проект Кіберполіції «StopRussia|MRIYA!»
Проект MRIYA – це ініціатива з протидії російським окупантам в медіа-просторі, блокуванню ресурсів шахраїв та ресурсів, за допомогою яких здійснюється збут наркотичних речовин.

Пензлик фарбує золоте листя. Ліс вкрився осіннім багрянцем. Відлетіли птахи. Лісові мешканці запаслись поживою. Періщить холодний дощ. Пролітають сніжинки. Всі ці події згадали діти Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 під час свята «Барви золотої осені».

Шкільна бібліотека Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 пропонує познайомитися з робітами наших талановитих учнів . З 1 листопада експонувалися творчі роботи учениці 10-А класу Данилів Юлії.

🔥У рамках І спортивних ігор серед школярів Миколаївської громади пройшли змагання з баскетболу.
У командному заліку серед 10 закладів освіти
🏆🥇1-ше місце виборола команда Миколаївського ЗЗСО №1,

Контактна інформація

  • Адреса: Миколаївський ЗЗСО І - ІІІ ст. №1, вул. Львівська, 15,
    м. Миколаїв, Львівська обл., Україна, 81600
  • Технічний адміністратор: Крива Н.В. 0685041804
  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.