Миколаївський ЗЗСО І - ІІІ ступенів №1 здійснює набір учнів у перший клас на 2023/ 2024 н.р. 

  Які нормативні документи регулюють вступ до 1 класу?

    1) Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затверджений  наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016. (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18) 

  2) Лист Міністерства освіти і науки України №1/4202-22 від 16.04.2022 р. «Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти».

Дата закінчення  прийому документів для вступу до 1 класу — 31 травня. 

Крива Наталія Володимирівна, учитель англійської мови, завершила навчання на курсі першої когорти фасилітаторів майбутніх спільнот вчителів англійської мови за програмою " SWITLO - Skills and Well - Being in Teacher Learning Opportunities".
Дякую Британській Раді за неймовірне навчання та підтримку.

"Допомагаємо зимуючим птахам"🐦❄️

З приходом зими для птахів настали важкі часи і їм потрібна допомога. Учнями 2-А класу спільно з Katya Popik було зроблено ласощі для них.

Не будьте байдужими! Допомагайте нашим пернатим друзям взимку! Бережіть пташок!

11 видів програми✅️
15 освітніх закладів громади✅️
860 учнів, які прийняли участь у змаганнях✅️
Комплексні змагань за програмою І спортивних ігор серед школярів Миколаївської громади - офіційно завершено 👍

22 січня ми святкуємо День Соборності України - день, що символізує нашу єдність. Нехай кожен з нас збереже силу духу, бадьорість та оптимізм. Нехай у кожній родині буде мир і спокій, любов і взаєморозуміння. Віримо в майбутнє рідної країни!

Сьогодні до нашої школи завітали провідний фахівець із соціальної роботи Михайлик Оксана та психолог відділу соціальних служб ЦНСП Кузів Мирослава, які провели заняття з елементами тренінгу: "Профілактика булінгу та правопорушень серед неповнолітніх" у 6-Б та 7-В класах.🧑‍🎓👪🧑‍🏫🙋💙💛

Тихенько свічка догорає
П'ять колосків в кутку лежать.
Кусочок хліба не рятує
Душа вже тіло покидає...

До 90-ої річниці Голодомору в 5-А класі було проведено виховну годину. П'ятикласники роздумували над життям дітей у ці трагічні роки, над цінністю хліба. Учні переглянули фрагмент мультфільму "Голодний дух", виготовили свічку пам'яті та хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв Голодомору.

Вільні творять майбутнє - під таким гаслом відбулася виховна година в 5-А класі, присвячена Дню Гідності та Свободи за часті президентки школи Анни Леськів та прем'єр-міністра Євгена Мартинишина.

Україна - територія гідності і свободи.🇺🇦 Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Це було важке випробування для нашої країни, але українці довели свою любов до країни, честь і мужність. Єдність і свобода роблять нас гідними дітьми нашої країни. З Днем гідності та свободи!

Контактна інформація

  • Адреса: Миколаївський ЗЗСО І - ІІІ ст. №1, вул. Львівська, 15,
    м. Миколаїв, Львівська обл., Україна, 81600
  • Технічний адміністратор: Крива Н.В. 0685041804
  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.