Новини школи
Лінійка "Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа", яку підготували учні 2 - Б класу з класоводом Теличко О.І..
14 травня у Миколаївську ЗОШ I – III ступенів № 1 завітала інспектор ювенальної превенції п. Олена Рошко,
7 - В активно відпочили у Карпатах: пейнтбол, ігри на свіжому повітрі, похід у гори.
Конкурс малюнків - ілюстрацій до творів Т.Г.Шевченка у Стрийському ВХПУ.
У 10 – А відбулося засідання круглого столу на тему: «Від екології природи до екології душі».
Хтось з великих казав: „Якщо в календарі нічого немає, а на душі негаразди, то потрібно придумати маленьке свято і відзначити його”.
Тиждень охорони праці у Миколаївській ЗОШ І- ІІІ ст. №1 ЗАВЕРШИВСЯ УСПІШНО!
Учні 8 - В класу разом з класним керівником Чепа І.І. здійснили поїздку у музей Романа Шухевича у місті Львові.
У Миколаївській ЗОШ I - III ступенів №1 була проведена виставка творчих робіт учнів,









