Сьогодні день видався дивним-світлим, духовно багатим у вірі.
Служба Божа і Хресна дорога
молитва за Україну, за кожного Захисника і Захисницю, спільне благання біля кожної стації про збереження у серці найцінніших людських якостей, найщиріще прохання до Бога про повернення зниклих безвісти...
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)
За Україну,за Героїв Небесних і Лицарів на передовій, за сім'ї, які втратили рідних, за свою родину, за свою душу. Просто молитися і вірити в це, щоб молитва стала сильним оберегом.
Дякую за таку можливість долучитися до поїздки у Страдч. Церква Успення Пресвятої Богородиці, колективу Миколаївський ЗЗСО І - ІІІ ступенів N 1 і Юля Цар під духовним проводом Ruslan Tsar![♥️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1.5/16/2665.png)
![♥️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1.5/16/2665.png)