16 листопада - День толерантності.
З учнями 3-Б класу провели тренінгове заняття" Всі ми різні - всі ми рівні!". Під час рефлексії ми побажали одне одному перемоги та миру в Україні!.. У цьому ми рівні!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
16 листопада - День толерантності.
З учнями 3-Б класу провели тренінгове заняття" Всі ми різні - всі ми рівні!". Під час рефлексії ми побажали одне одному перемоги та миру в Україні!.. У цьому ми рівні!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()