Новини школи Пишаємось нашими чемпіонами з бакскетболу! Деталі Створено: 19 листопада 2023 Миколаївський ЗЗСО І - ІІІ ступенів N 1 чемпіон з баскетболу серед школярів Миколаївська міська територіальна громада У рамках І спортивних ігор серед школярів Миколаївської громади пройшли змагання з баскетболу. У командному заліку серед 10 закладів освіти 1-ше місце виборола команда Миколаївського ЗЗСО №1, 2-ге – Гірський ЗЗСО І-ІІІ ступенів , 3-тє - Миколаївський ліцей Змагання відбулися за підтримки Андрій Щебель - міський голова м. Миколаєва Львівської обл.