Правила поведінки для здобувачів освіти

І. Ми - відповідальні, старанні і наполегливі:

1.  Приходять до школи без запізнень, за 10-15 хвилин до початку занять, займаємо своє робоче місце з першим дзвінком, готуємо все необхідне навчальне приладдя.

2. Ми  виконуємо домашні завдання в терміни, встановлені шкільною програмою.

3. Під час перерви прибираємо своє робоче місце й готуємось до наступного уроку.

4. У їдальні дотримуємося черги та культури харчування.

5. До закінчення уроків учень/учениця може залишити територію навчального закладу тільки з дозволу класного керівника (за письмовою згодою батьків).

6. Учень, який був відсутній у школі з поважної причини до 3 календарних днів, може відвідувати школу без надання довідки від лікаря. Про відсутність учня/учениці батьки повідомляють письмово.

7. У разі відсутності на навчальних заняттях по причині хвороби, здобувач/здобувачка освіти має обов'язково надати відповідну довідку від лікаря з рекомендаціями щодо допустимого навантаження на уроці фізичної культури зі вказаним терміном.

8. Учні відповідають за збереження свого майна. Якщо учень загубив щось зі своїх речей, школа не несе відповідальності. Але часто речі знаходяться, і в такому випадку їх можна забрати на ІІ поверсі у секретаря, а цінні речі - в керівництва школи.

ІІ. Ми - ввічливі:

1. Здобувачі мають бути ввічливими у спілкуванні з усіма учасниками освітнього процесу.

2. Здобувач/здобувачка освіти школи виявляє повагу до старших, піклується про молодших.

3. Учні мають дбайливо ставитися до шкільного майна та речей, що належать іншим (учням, педагогам, іншим учасникам освітнього процесу).

4. Не слід брати без дозволу чужі речі. За пошкоджене шкільне майно несуть відповідальність батьки учня .

5. З настанням холодної пори року учнівська громада перебуває у приміщенні школи без верхнього одягу та має змінне взуття.

ІІІ. Ми - у безпеці:

1. Школа - територія, на якій не місце предметам або речовинам, які можуть зашкодити здоров'ю, безпеці інших людей або завадити проведенню навчального процесу (наприклад, зброю, вибухові, вогненебезпечні речовини, спиртні напої, сигарети, наркотики, отрути, невідомі речовини та предмети тощо).

2. Під час перерви учні можуть вільно переміщатися по школі, окрім тих місць, де їм небезпечно знаходитися (дах, підвал, харчоблок, фізична і хімічна лабораторії, майстерні, спортзал).

3. Булінг (цькування) - діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу недопустимі формами поведінки у школі та за її межами.

4. Не мають місця в житті школярів:

- біг східцями, коридорами та в класних приміщеннях;

- штовханина, кидання предметами або гра в м'яча у приміщеннях, не пристосованих для цього;

- сварки між собою, з'ясування стосунків, бійки.

Контактна інформація

  • Адреса: Миколаївський ЗЗСО І - ІІІ ст. №1, вул. Львівська, 15,
    м. Миколаїв, Львівська обл., Україна, 81600
  • Технічний адміністратор: Крива Н.В. 0685041804
  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.