У Миколаївській ЗОШ І - ІІІ ступенів №1  у 2021-2022 н. р. функціонує сім класів з інклюзивною формою навчання:

2-В клас – учитель Кіндій Н.С. – асистент учителя Коновалець О.М.;

3-В клас – учитель Мартинишин Г.В. – асистент учителя Грицик І.Ю.;

4 – Б клас – учитель Дацьо Л.В. – асистент учителя Маланяк Ю.А.;

5 – Б клас – класний керівник Опалінська І.М.. – асистент учителя Величко Н.О.;

6 – Б клас – класний керівник Іванців Н.М.– асистент учителя Козак Т.А.;

7 – В клас – класний керівник Марунчин Б.А. – асистент учителя Мороз Н.І.;

8 – А клас – класний керівник Келеман О.Б. – Асистент учителя Малаковська К.-Г.Я.

         У цих класах навчається одинадцять учнів з особливими освітніми потребами. Для них створено освітнє середовище, яке відповідає потребам і можливостям кожної дитини. Навчання дітей з особливими освітніми потребами відбувається за індивідуальним навчальним планом, яким передбачено проведення корекційно-розвиткових занять учителем-логопедом і практичним психологом.  Періодично проводяться засідання команд психолого - педагогічного супроводу.

      Для кожного учня, який навчається за інклюзивною формою навчання, членами робочої групи розроблено індивідуальну програму розвитку. До членів робочої групи обов’язково залучено батьків. Практичний психолог Русиник Л.Г. систематично надає консультативну допомогу вчителям, які викладають у класах з інклюзивним навчанням, здійснює психолого-педагогічний супровід дітей, які мають особливості психофізичного розвитку, проводить індивідуальну роботу, сприяє успішній адаптації до навчання та перебування в учнівському колективі, проводить індивідуальні консультації для сімей, в яких виховуються діти з особливими освітніми потребами.

   Асистент вчителя допомагає учням з особливими освітніми потребами вести портфоліо учня. Робота над портфоліо допомагає максимально розкрити індивідуальні можливості дитини; закладає підґрунтя саморефлексії навчальної діяльності, тобто відповідальності та самостійності навчання, участь в якісному оцінюванні результатів власного навчання; формує вміння аналізувати власні інтереси, схильності, потреби і співвідносити їх з наявними можливостями. Самостійна добірка школярами матеріалів портфоліо породжує ситуацію успіху, призводить до підвищення самооцінки і впевненості у власних можливостях; окрім того вона розвиває пізнавальні інтереси й готовність до самостійного пізнання.

У Миколаївській ЗОШ І - ІІІ ст.№1 обладнано інклюзивно - ресурсну кімнату, обладнання якої відповідає віковим особливостям та потребам дітей з ООП. Також облаштовано туалетну кімнату. Для роботи з дітьми придбано планшети.

Адміністрація Миколаївської ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 працює над тим, щоб створити належні умови для надання освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами, а саме:

- встановлення  пандусу;

- доукомплектування інклюзивно - ресурсної кімнати.

Контактна інформація

  • Адреса: Миколаївський ЗЗСО І - ІІІ ст. №1, вул. Львівська, 15,
    м. Миколаїв, Львівська обл., Україна, 81600
  • Технічний адміністратор: Крива Н.В. 0685041804
  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.