26 червня увесь світ відзначає День боротьби зі зловживанням наркотиками. У наш час ця проблема особливо актуальною є серед дітей та молоді.

https://www.facebook.com/100049893930981/videos/pcb.141659744173823/141658997507231

        А у час затяжного карантину, коли особливо загострюються психологічні переживання, людство винятково вразливе і будь-хто з нас може з легкістю стати на небезпечний шлях і шукати спасіння у смертельних «радощах». Де знайти порятунок? Хто зможе достукатися до молоді і врятувати її від необдуманих вчинків?

     ☝️☝️☝️Миколаївська районна у Львівській області організація Політичної партії "Європейська Солідарність" вже підняли цю проблему і шукали шляхи її вирішення разом із психологом Миколаївської ЗОШ №1 Любою Григорівною Русиник:

      - Проблему поширення наркотиків не можна вирішити лише караючи тих, хто їх розповсюджує, - зазначила пані Любов. – в першу чергу слід запобігати саме споживанню наркотичних засобів, особливо серед підлітків та молоді. Найменше, що може кожен з нас для цього зробити – більше спілкуватися із своїми дітьми, прислухатися до їхніх проблем те переживань, не тиснути на них, а подарувати їм усю свою любов і підтримку. Однозначно, що до питання наркоманії  треба підходити всебічно, бо воно вимагає залучення величезних коштів і сил. І про наркоманію замало говорити у районах чи областях. Її треба вирішувати на всеукраїнському рівні. Усе суспільство повинно нести певну відповідальність за існування цього явища. Впевнена, що проблема може бути вирішена лише тоді, коли суспільство  буде з належною увагою до неї ставитись, докладаючи всіх зусиль для її викорінення. 

Контактна інформація

  • Адреса: Миколаївський ЗЗСО І - ІІІ ст. №1, вул. Львівська, 15,
    м. Миколаїв, Львівська обл., Україна, 81600
  • Технічний адміністратор: Крива Н.В. 0685041804
  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.