Адміністратор

Адміністратор

 

Педагогічні працівники, які підлягають позачерговій атестації, подають документи в паперовій чи електронній формі, що свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення педагогічного працівника, що атестується позачергово. Документи, які зберігаються в особовій справі педагогічного працівника, не подаються до атестаційної комісії. Електронний варіант документів (формат РВЕ, кожен документ в окремому файлі) надсилається на електронну адресу закладу освіти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. педагогічними працівниками з підтвердженням про отримання упродовж 5-и днів з дня оприлюднення на веб сайті закладу.

Раді вам нарешті розповісти про цю крутецьку благодійну лотерею до Дня Збройних Сил України та Святого Миколая,
яку організовує учнівське самоврядування з допомогою наших чудових спонсорів!
Вже вдруге ми влаштовуємо таку акцію та об’єднуємо спільні зусилля для найважливішої мети — допомоги нашим захисникам та захисницям ??
Отже, один номерок = 50грн:
Можна купити в школі в світлиці на усіх перервах у п’ятницю, понеділок та вівторок.
А можна онлайн. Номер картки 4149499144206669
Гриник Наталія (після оплати надсилаєте скрін Анні Леськів у приватні у фейсбук, або на сторінку школи в інстаграм
@mykolaiv_school , або у телеграм @helloaann та Ваше імʼя та номер телефону)
Участь можуть брати усі бажаючі, кількість номерків необмежена!
Участь можуть брати усі бажаючі, кількість номерків необмежена!

24 листопада у Миколаївському ЗЗСО І-ІІІ ст.√1 стартувала Всеукраїнська акція"16 днів проти насильства", мета якої - привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок .?‍???‍???❤️??

Година психолога з учнями 5-Б класу : "Види насильства та способи захистити себе". Усі учні школи активно працюють у творчих майстернях під гаслом "Світ без насильства!" ??❤️.

"Дружба помножує радість і ділить біль".
Година психолога з 6- А класом. Спілкування, дружба, толерантність, повага до особистих кордонів, любов, переключення уваги з негативу на позитив - основні тези сьогоднішнього уроку. Дякуємо Любові Григорівні за бажання зробити нас кращими!

Правова освіта старшокласників: до учнів 10АБ класів Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст.√1 завітали старший інспектор, майор поліції Олена Рошко та ювенальний прокурор Анатолій Кручок, які розповіли учням про кримінальну та адміністративну відповідальність?‍???‍??‍?

  У межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?", ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, з учнями Миколаївського ЗЗСО І-ІІІст.√1 проведено Всеукраїнський урок з підтримки психічного здоров'я: " ТИ ЯК? Повертаємось до школи!".????‍???????????????

Найкращі діти своїх батьків! ???
Гордість школи! ???
Майбутнє України! ????
Випускники 4-А класу! ❤❤❤
Сторінка 1 із 11

Контактна інформація

  • Адреса: Миколаївський ЗЗСО І - ІІІ ст. №1, вул. Львівська, 15,
    м. Миколаїв, Львівська обл., Україна, 81600
  • Технічний адміністратор: Крива Н.В. 0685041804
  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.