Середа, 24 жовтня 2018 16:59

Школа проектного менеджменту. "Сектор соціальних проектів. У чому його приховані можливості."

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

А ми вже розпочали перший день...

? MykShtein PM School | 01 Модуль - школа проектного менеджменту направлена на підвищення особистісного розвитку, втілення власних проектів та отримання нового досвіду і навичок,  використовуючи методи неформальної освіти.

 

2️⃣️3️⃣️ жовтня у Миколаївській ЗОШ №1 нам вдалось зібрати 30 активних та креативних учнів із трьох шкіл міста. Директор школи, на базі котрої проходитиме все навчання, Огоновська Г.В., побажала всім хорошої та плідної праці. 

Після цих мотивуючих слів Наталія Лешковят виступила з короткою доповіддю (чому такі заходи корисні та яка мета даної школи) та провела тренінг, на котрому всі учасники познайомились один з один та взяли участь участь у воркшопах та тімбілдінгах, завдяки яким вдалось згуртувати молодь та зробити єдиною потужною силою для втілення власних проектів, які учасники розроблять протягом навчання.

 

? А спікером першого модулю: "Сектор соціальних проектів. У чому його приховані можливості?" була Соломія Сорокотяга (Mia Sorokotyaha) - фіналістка програми обміну FLEX, Lviv City Representative 18, співзасновниця проекту «Вихідні без інтернату», студентка УКУ та громадська активістка, яка відвідала 16 країн.

 

? Соломія розповіла, як за допомогою волонтерства, соціальних проектів, навичок та правильних зв'язків побачити світ, видертись на вулкан в Ісландії чи займатися серфінгом в Швейцарії. Провівши 2 роки у соціальній сфері, вона стверджує, що це найкраще, що сталось в її житті ?

 

?Наступний модуль відбудеться 28 жовтня, де учасники дізнаються, як формувати ідею та розпочнуть планування власного проекту.

 

? Організатори: 

NFED - Сenter of non-formal education (Міжнаціональний центр неформальної освіти); ГО "Серце в долонях" та МУП «ЛІДЕР»(БДЮТ)

Прочитано 450 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Контактна інформація

  • Адреса: Миколаївський ЗЗСО І - ІІІ ст. №1, вул. Львівська, 15,
    м. Миколаїв, Львівська обл., Україна, 81600
  • Технічний адміністратор: Крива Н.В. 0685041804
  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.