Середа, 28 вересня 2022 20:44

Інклюзивне навчання у 2022 - 2023 н.р.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У Миколаївському ЗЗСО І - ІІІ ступенів №1  у 2022-2023 н. р. функціонує 8 класів з інклюзивною формою навчання:

1 — Б клас — учитель Дацьо Л.В., асистент учителя Рештак Г.Я.;

3 - В клас – учитель Кіндій Н.С., асистент учителя Коновалець О.М.;

4 - В клас – учитель Мартинишин Г.В., асистент учителя Кобрин У.І.;

5 – Б клас – класний керівник Цюпер М.В.,  асистент учителя Мицик Р.В.;

6 – Б клас – класний керівник Овсяник І.М., асистент учителя Величко Н.О.;

7 – Б клас – класний керівник Іванців Н.М.,  асистент учителя Мельничин А.Б.;

8 – В клас – класний керівник Марунчин Б.А.,  асистент учителя Андрушко Ю.Я.;

9 – А клас – класний керівник Келеман О.Б., асистент учителя Малаковська К.-Г.Я.

         В інклюзивних класах навчається одинадцять учнів з особливими освітніми потребами. Для них створено освітнє середовище, яке відповідає потребам і можливостям кожної дитини.  Передбачено проведення корекційно-розвиткових занять учителем-логопедом і практичним психологом.  Систематично  проводяться засідання команд психолого - педагогічного супроводу.

      Для кожного учня, який навчається за інклюзивною формою навчання, членами робочої групи розроблено індивідуальну програму розвитку. До членів робочої групи обов’язково залучено батьків. Практичний психолог Русиник Л.Г. систематично надає консультативну допомогу вчителям, які викладають у класах з інклюзивним навчанням, здійснює психолого-педагогічний супровід дітей, які мають особливості психофізичного розвитку, проводить індивідуальну роботу, сприяє успішній адаптації до навчання та перебування в учнівському колективі, проводить індивідуальні консультації для сімей, в яких виховуються діти з особливими освітніми потребами.

   Асистент вчителя допомагає учням з особливими освітніми потребами вести портфоліо учня. Робота над портфоліо допомагає максимально розкрити індивідуальні можливості дитини; закладає підґрунтя саморефлексії навчальної діяльності, тобто відповідальності та самостійності навчання, участь в якісному оцінюванні результатів власного навчання; формує вміння аналізувати власні інтереси, схильності, потреби і співвідносити їх з наявними можливостями. Самостійна добірка школярами матеріалів портфоліо породжує ситуацію успіху, призводить до підвищення самооцінки і впевненості у власних можливостях; окрім того вона розвиває пізнавальні інтереси й готовність до самостійного пізнання.

У Миколаївському ЗЗСО  І - ІІІ ст.№1 облаштовано інклюзивно - ресурсну кімнату, обладнання якої відповідає віковим особливостям та потребам дітей з ООП та  туалетну кімнату. Для роботи з дітьми придбано планшети.

Адміністрація Миколаївського ЗЗСО І - ІІІ ступенів №1 працює над тим, щоб створити належні умови для надання освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами, а саме:

- встановлення  пандусу;

 

- доукомплектування інклюзивно - ресурсної кімнати.

 

Прочитано 54 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Контактна інформація

  • Адреса: Миколаївський ЗЗСО І - ІІІ ст. №1, вул. Львівська, 15,
    м. Миколаїв, Львівська обл., Україна, 81600
  • Технічний адміністратор: Крива Н.В. 0685041804
  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.