×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 127
Середа, 21 лютого 2018 23:21

Інклюзивне навчання

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 У нашій школі  з початку 2017-2018 н. р. функціонує два класи з інклюзивною формою навчання:

1-Б клас – учитель Ткач  Н.М. – асистент учителя Грабович У.С.,

3-В клас – учитель Мартинишин Г.В. – асистент учителя Грабович У.С.

       У цих класах навчається троє учнів з особливими освітніми потребами. Для них створено освітнє середовище, яке відповідає потребам і можливостям кожної дитини. Навчання дітей з особливими освітніми потребами відбувається за індивідуальним навчальним планом, яким передбачено проведення корекційно-розвиткових занять учителем-логопедом і практичним психологом.

       Для кожного учня, який навчається за інклюзивною формою навчання, членами робочої групи розроблено індивідуальну програму розвитку. До членів робочої групи обов’язково залучено батьків. Практичний психолог Русиник Л.Г. систематично надає консультативну допомогу вчителям, які викладають у класах з інклюзивним навчанням, здійснює психолого-педагогічний супровід дітей, які мають особливості психофізичного розвитку, проводить індивідуальну роботу, сприяє успішній адаптації до навчання та перебування в учнівському колективі, проводить індивідуальні консультації для сімей, в яких виховуються діти з особливими освітніми потребами.

      Асистент вчителя допомагає учням з особливими освітніми потребами вести портфоліо учня початкової школи. Робота над портфоліо допомагає максимально розкрити індивідуальні можливості дитини; закладає підґрунтя саморефлексії навчальної діяльності, тобто відповідальності та самостійності навчання, участь в якісному оцінюванні результатів власного навчання; формує вміння аналізувати власні інтереси, схильності, потреби і співвідносити їх з наявними можливостями. Самостійна добірка школярами матеріалів портфоліо породжує ситуацію успіху, призводить до підвищення самооцінки і впевненості у власних можливостях; окрім того вона розвиває пізнавальні інтереси й готовність до самостійного пізнання.

 

Прочитано 1196 разів Останнє редагування Понеділок, 26 лютого 2018 20:08

1 коментар

  • Коментувати Юлія Вівторок, 08 травня 2018 19:59 Автор Юлія

    Школа просто супер.Учні дружні та справжні патріоти,ведуть здоровий спосіб життя.Та головне справжні патріоти!!!

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Контактна інформація

  • Адреса: Миколаївський ЗЗСО І - ІІІ ст. №1, вул. Львівська, 15,
    м. Миколаїв, Львівська обл., Україна, 81600
  • Технічний адміністратор: Крива Н.В. 0685041804
  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.